Vážení návštěvníci,

vláda od 22. listopadu 2021 omezuje konání kulturních a společenských akcí pro území České republiky kvůli šíření koronaviru SARS CoV-2. Omezeny jsou koncerty a jiná hudební, divadelní, filmová a další umělecká představení, návštěvy a prohlídky muzeí, galerií i výstavních prostor.

Z těchto důvodů jsme nuceni přijmout tato opatření:

• návštěvníci mezi sebou musí dodržovat rozestup alespoň 1,5 metru, nejde-li o členy jedné domácnosti či žáky a studenty z jedné školy.
  • Skupinové prohlídky jsou možné. Pokud se jí účastní více než 20 osob, mají účastníci starší 12 let prokázat splnění jedné z následujících podmínek:
    prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů
    Aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky musí uplynout nejméně 14 dní
    U dětí mladších 18 let a osob s kontraindikací k očkování lze k prokázání bezinfekčnosti použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin
  • Všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).

Kategorie: Nezařazené