Jako výletníci na prázdninách jistě oceníte akci, kterou jsme si pro Vás připravili společně s Městským muzeem Bechyně, Jihočeským zemědělským muzeem v Netěchovicích a Přírodovědným muzeem Semenec. Chcete-li totiž navštívit více muzeí a ještě za to dostat odměnu, máte právě šanci! Jak to funguje?

U nás (nebo v každém z výše zmíněných muzeí) při zaplacení plného vstupného dostanete kartičku a razítko potvrzující Vaši návštěvu. V každé další navštívené instituci již můžete začít využívat dostupné bonusy. Na Semenci si můžete zdarma vyrýžovat granáty, z Bechyně odnést suvenýrek z keramiky a v Netěchovicích využít slevu na vstupném. Přijdete-li s razítkem odjinud k nám, můžete si pochutnat na originálním tradičním Vltavotýnském perníčku. Už se na Vás společně s kolegy moc těšíme!

Kategorie: Nezařazené