Základní*60 Kč
Snížené (děti 6–15 let, studenti, senioři nad 65 let, držitelé průkazů ZTP a ZTP/P, váleční veteráni*)30 Kč
děti do 5 let, členové AMG0 Kč
krátkodobé výstavy20 Kč
Rodinné vstupné (2 dospělí + nejvýše 3 děti)**130 Kč

*podle zákona 170/2002 Sb.

** k rodinné vstupence obdržíte zdarma unikátní vltavotýnský perník!

Za prohlídku mimo návštěvní dobu účtujeme příplatek ve výši 100% vstupného. Termíny objednávejte na pokladně, tel. 385 772 302.

 

Muzea našeho regionu nabízejí společnou vstupenku: v libovolném muzeu můžete na pokladně dostat společnou vstupenku, po jejímž předložení v partnerském muzeu získáte mimořádný bonus ke vstupnému – v našem muzeu dostanete ke vstupence jedinečný vltavotýnský perník.

 

 

Přírodovědné muzeum SemenecRádi si odpočinete v klidném prostředí a zároveň se dozvíte něco o přírodě kolem nás? Chcete, aby vaše děti zažily dobrodružství na čerstvém vzduchu, zatímco vy budete relaxovat u kávy nebo čaje? Pak je Přírodovědné muzeum Semenec místem, které hledáte! 

Po předložení společné vstupenky obdržíte budete moci zdarma rýžovat granáty.

 

Městské muzeum Bechyně – Bechyně je krásné město – vše o místním lázeňství, mostě, světoznámém vynálezci Františku Křižíkovi i úžasné keramické tradici se dozvíte v expozici Městského muzea v Bechyni, která byla v roce 2015 oceněna prestižní cenou Gloria Musealis! 

Po předložení společné vstupenky získáte k zakoupené vstupence keramický suvenýr zdarma.

 

Zemědělské muzeum Netěchovice – Zažijte zemědělství všemi smysly na statku napůl cesty mezi Týnem a Bechyní. Návštěva muzea je poučná i zábavná pro každého člena rodiny.  Přesvědčte se sami!

Po předložení společné vstupenky získáte 25% slevu na vstupném!