Vážení návštěvníci Městského muzea Týn nad Vltavou, v rámci uvolnění opatření přijatých v souvislosti s koronavirovou pandemií otevíráme pro veřejnost od 11. 5. 2020 vltavotýnské muzeum.

V termínu od 11. 5. do 7. 6. 2020 bude muzeum přístupné v omezené otevírací době, každý všední den od 10–16 hod. Od 8. 6. 2020 bude muzeum otevřeno Út–Ne od 10–17 hod. V rámci přetrvávajících opatření je v současné době omezen maximální počet návštěvníků v prostorách muzea na 15 osob a maximální počet členů jedné skupiny na 10 osob. Děkujeme za pochopení.

Odložena byla i Muzejní noc a přednáška Mgr. Martiny Sudové věnovaná osobnosti Josefa Sakaře. O tyto události nepřijdete,  včas Vás informujeme o novém termínu.

Pro návštěvníky jsou připraveny hned dvě výstavy –  75 let od konce 2. světové války na Vltavotýnsku Svět mužů konce 19. a počátku 20. století.  Ve stálé expozici muzea jsou prezentovány fragmenty meče z doby bronzové, unikátního archeologického nálezu, který byl učiněn v roce 2018.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Kategorie: Nezařazené